piątek, 30 grudnia 2011

Dziękuję

Bardzo, ale to bardzo pragnę podziękować za wszystkie życzonka świąteczne oraz za ogromną niespodziankę, która "przyleciała" do mnie od Zuzanki - pachnąca pysznymi piernikami i herbatką :)


Święta już za nami - jak zawsze minęły zbyt szybko. Pomimo, że jutro kończy się rok i większość z nas żyje zbliżającą się nocą sylwestrową, ja od kilku dni przygotowuję album na chrzciny dla mojej bratanicy - już prawie ukończony. No i mój synek stwierdził, że on też zrobi kartkę dla małej Michasi i jej bliskich - sam wyszperał rzeczy w moim bałaganie przydasiowym i oto co powstało, a zapomniałabym, że najpierw zrobił sobie "projekt" kartki, a zwłaszcza jak powinna się otwierać


Może nie jest ona oszałamiająco bogata w dodatki - hmm.. taki clean & simple, ale ja jestem bardzo dumna z jego pracy! No i cieszę się ogromnie, że podkrada mi różne rzeczy i eksperymentuje.

Pragnę życzyć udanej zabawy sylwestrowej i oby Nowy 2012 Rok obfitował w same szczęśliwe i niezapomniane chwile!!!
Bawcie się dobrze!!!

3 komentarze:

 1. Zdolny chłopak z Twego synka :)
  Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok, mnóstwa pomysłów i spełnienia marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam kartkę Synka- super! Rośnie zdolny chłopiec:)
  Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, dużo radości każdego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że słodkości dotarły :) A karteczka jest naprawdę na poziomie, też byłabym dumna - bo jest śliczna! I na pewno stworzona z sercem :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję